Proč právě my?

Existuje mnoho důvodů proč IMPORT DIRECT, ale jen jeden je ten hlavní. Víme, jak na to. Vyvinutí úspěšné systematiky dovozu vozidel ze zahraničí není samozřejmostí a i po 30ti letech v oboru se neustále učíme novým věcem. Hlavní principy však máme jasné a spatřujeme je jako jediné možné. Je to hlavně poctivost a férové jednání,

Klient je pro nás na prvním místě

Máme rádi dlouhodobé, osobní vztahy s klienty. Neustále vylepšujeme své služby, vnitřní procesy a celkově se zdokonalujeme, abychom
dokázali klientovi dodat lepší výsledky. To nás žene dopředu. Jestli to máte podobně, jste pro nás ideální klient a my pro vás ideální partner ve světě prodeje, dovozu a přepravy vozidel.

Osobní přístup, poctivost a férové jednání

Náš férový, osobní a individuální přístup ke každému zákazníkovi, síť profesionálních techniků, bezplatné ověření stavu vozidla v zahraničí, spolupráce s prověřenými prodejci, zajištění on-line sledování prohlídky kupovaného vozidla pomocí video přenosu, sledování přepravy Vašeho vozidla pomocí GPS lokátoru a po dovozu zajištění technické, emisní a evidenční kontroly s expresním přihlášením vozu v ČR – do 24 hodin od předání. Od nás vždy odjíždíte s vozidlem které má křišťálově čistý původ, ověřenou servisní historií a je v perfektním technickém stavu. Garantujeme předání vozidla v dohodnutém termínu. To patří k prioritám naší společnosti a k hlavním důvodům PROČ SI VYBRAT PRO DOVOZ AUTA ZE ZAHRANIČÍ PRÁVĚ NÁS. Převážně dovážíme vozy prémiových značek jako Audi, BMW, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Porsche, Subaru, Toyota, Volkswagen, Volvo, obytné vozy značek KNAUS, WEINSBERG, Malibu, Carthago, nebo Benimar a karavany. V oboru dovozu vozidel funguje naše rodina od roku 1991, od té doby jsme pro naše zákazníky dovezli již několik tisíc ojetých, zánovních i nových vozidel, převážně od autorizovaných prodejců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a kteří jsou zvyklí na naši náročnost a preciznost při výběru a nákupu vozidel.

Máme síť zkušených techniků, nakupujte auto on-line

Naše proškolená síť techniků, které máme k dispozici přímo v zahraničí, Vám na místě ověří Váš vytipovaný vůz. Samotnou prohlídku vozu můžete sledovat také díky pořízenému videu.

Máme vlastní divizi zabývající se transportem nových i ojetých vozidel

Náš tým má mnohaleté zkušenosti s přepravou vozidel po celé Evropě. Od roku 2014 se zabýváme přepravou nových automobilů pro evropské automobilky. Do světa hlásáme slogan PŘEPRAVA AUTOMOBILŮ NÁS BAVÍ! Ve své flotile máme přepravníky automobilů značek Volvo, Mercedes-Benz a IVECO. Námi zakoupená vozidla jsou proto ve velmi krátkém čase transportována v pojištěném kamionu na naši pobočku v ČR, a to bez zbytečných logistických průtahů.

Dovážíme vozidla pro menší dovozce i autorizované prodejce

Naše společnost je stabilním velkoobchodním dodavatelem automobilů pro bezmála dvě desítky klientů z řad menších dovozců, autobazarů a značkových prodejců vozidel v České Republice a na Slovensku. Nabízíme zajímavé skladové zásoby našich dodavatelů z řad bank, leasingových společností a distributorů vozidel, atraktivní ceny, vlastní skladové prostory, profesionální tým našich zaměstnanců, vlastní přepravu vozidel a v neposlední řadě propracované logistické procesy.

Máme celou řadu spokojených zákazníků a ti nám dávají ta nejlepší doporučení

Milí zákazníci, skutečností, že se k nám vracíte pro pořízení dalšího zánovního automobilu dovezeného ze zahraniční, doporučujete nás svým kamarádům a známým, vlastně sami odpovídáte na dotaz PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS. Vybíráme pro Vás pouze kvalitní automobily z dovozu. Našim propracovaným systémem ověřování původu, najetých kilometrů a technického stavu, čímž poskytujeme 100% garanci pro Vaši plnou spokojenost a další tisíce bezpečně najetých kilometrů kvalitním vozem, dovezených ze zahraničí. Děkujeme, že využíváte naše služby i nadále, a hlavně bez starostí, odborných služeb stabilní společnosti, využívající inovativní kontrolní a bezpečnostní systémy a poskytující nadstandardní služby v oblasti nákupu a dovozu referenčních automobilů s vyšší výbavou, které Vám perfektním technickým stavem, nízkým kilometrovým nájezdem a neotřelým designem budou dělat potěšení dlouhá léta. Je naším cílem, abyste v námi dovezených autech najeli spoustu šťastných kilometrů.

Dovážíme auta za nákupní ceny

V naší cenové nabídce jsme začali uvádět aktuální nákupní ceny automobilů v zahraničí. Zákazník je dopředu informován, za kolik se dá u našich partnerů automobil zakoupit, cena za naše zprostředkovatelské služby, přepravu automobilu a jeho registraci je řešena dohodou.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...