Autopojištění

Sháníte levné povinné ručení nebo havarijní pojištění? Jste na správném místě. Dovážíme a prodáváme auta a Jaro – pojišťovací makléř k nim uzavírá pojistky. Díky tomu vám můžeme nabídnout ceny, které nikde jinde nenajdete. Ozvěte se nám.

Máte nové auto? Výborně, přijměte naši gratulaci. Malinko nás sice mrzí, že jste nenakupovali u nás, ale třeba kouzlo naší firmy objevíte příště. Nemáte nové auto? Nevadí, den D jednou přijde a nový čtyřkolový přítel vám bude stát na dvoře. Ať tak či onak, potřebujete nebo si platíte povinné a dost často i havarijní pojištění. A teď klíčová otázka: Jste si jistí, že neplatíte příliš moc za příliš málo?

Pro odpověď by si měli sáhnout do svědomí spíše vaši finanční poradci a makléři, kteří s vámi pojistku sjednávali, na druhou stranu víte co, každý se nějak živí a musí z něčeho platit složenky. Nechejme tedy důvod výše ceny stranou a zaměřme se na cenu samotnou. My v import direct Vám totiž garantujeme, že Vám Jaro – Pojištění s úsměvem dají takové podmínky, až se vám z toho hlava zatočí.

Neboli dostanete vám takové podmínky, jaké budou v silách našeho spolupracovníka Ing. Zbyňka Ryšavého. A ty nejsou malé. Spolupracuje totiž s většinou pojišťovacích gigantů a hádá se společně s našimi spojenci za Vás, abyste dostali co nejlepší podmínky. Tak a abychom vás neokrádali zbytečně o čas, přidáme jenom rychle a v bodech vysvětlení, jak to celé funguje a jak můžete na nejvýhodnější povinné ručení nebo havarijní pojištění dosáhnout i vy:

  • Pojišťovací makléř Jaro spolupracuje s těmito pojišťovacími giganty – Allianz Pojišťovna, Kooperativa, ČSOB Pojišťovna, ČPP, Uniqa a Generali Česká pojišťovna.
  • U povinného ručení se dozvíte orientační informace o cenách téměř hned, stačí dodat údaje o Vás a autě a Zbyněk Ryšavý Vám cenu řekne přímo na míru. U havarijního pojištění to chce spolupráci a více informací.
  • Pokud máte v ruce nějakou nabídku na povinné ručení nebo havarijní pojištění a chcete si ověřit, zda JARO nemá lepší, stačí tuto nabídku poslat na zbynek.rysavy@jaropojisteni.cz a on Vám řekne, zda to umí lépe = levněji.
  • Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Zbyněk se sice bude sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit zajímavou nabídku není úplně snadné, a tak buďte prosím trpěliví.
  • Abychom Vám mohl připravit nabídku, bude od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Bude potřebovat jméno a příjmení (z toho vyčteme i pohlaví), místo bydliště včetně PSČ a Vaše rodné číslo, nebo IČ, potřebuje totiž znát věk a případný záznam o nehodě. Samozřejmě musíme mít informace o tom, co budeme pojišťovat – značku, model, rok výroby a motorizaci.
  • Pokud máte raději osobní kontakt, není problém. Stavte se za ním v kanceláři a chtějte pana Ing. Zbyňka Ryšavého, případně je Vám k dispozici na telefonu +420 606 852 083. Tento mladý pán s vámi vše probere a udělá nabídku, která se vám určitě bude líbit.

Náš profesionální tým pojistí Vaše vozidlo rychle a přesně na míru Vašim potřebám a požadavkům. Nabízíme nejvýhodnější a nejkvalitnější pojištění vozidel pro své zákazníky. Kvalita našich pojistných služeb vychází ze spolupráce pouze s největšími pojišťovnami na českém trhu. Od nás odjedete s novým vozem, zelenou kartou a pojistkou, na kterou se můžete za všech okolností spolehnout.

Pojistka od nás bude téměř vždy levnější. Pokud se k nám dostavíte s návrhem pojistné smlouvy od své pojišťovny, vypracujeme pro Vás výhodnější nabídku. V Jaro pojištění si můžete vybrat z široké škály různých druhů pojistek jako je povinné a havarijní pojištění, pojištění čelního skla, pojištění srážky se zvěří, pojištění proti živelným pohromám a mnoho jiných variant.

Čím začít

Napište Zbyňkovi

Nechte nám na sebe kontakt a Zbyněk se Vám sám ozvem do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 606 852 083
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...