Jak probíhá dovoz auta

Celý proces nákupu a dovozu zvládneme za Vás. Pro zprostředkování spojení z kontroly auta naším technikem využijeme formu videohovoru a podrobné fotodokumentace vozidla před koupí. Nemusíte se obávat skrytých vad, stočeného tachometru, špatného stavu vozu na místě nebo jiných nepříjemných překvapení. Níže je postup postup, jak celý proces nákupu a dovoz auta probíhá.

Hledání správného vozu

První krok je jen na Vás. Navštivte inzertní webové stránky www.mobile.dewww.autoscout24.com. Hledejte, pátrejte, bádejte, přehrabujte se nekonečnými nabídkami vozidel v německé inzerci. Zvažujte, filtrujte, dohadujte se s manželkou o barvě, se synem o výkonu motoru a s tchánem o výbavě auta.

Jakmile si vyberete své favority, dejte nám vědět – zavolejte, napište e-mail nebo vyplňte poptávkový online formulář na našem webu. Vždy je lepší vybrat alespoň 2-3 vozidla z internetové nabídky.

Ve chvíli, kdy od Vás obdržíme poptávku na konkrétní, Vámi vybrané vozy, hned se začneme rozpalovat telefony s německým předčíslím a ověříme:

DOSTUPNOST VOZIDLA

Přestože dostupnost vozidel v inzerci bývá zpravidla aktualizována online několikrát za den, i tak se může někdy stát, že vozidlo nám před nosem vyfoukl jiný zákazník. V takovém případě Vám ihned nabídneme alternativy. Nezoufejte, aut je vždy dost pro všechny.

OVĚŘENÍ TECHNICKÉHO STAVU A VYJEDNÁNÍ SLEVY

Je-li vozidlo k dispozici, začne další fáze ověřování. Zjistíme dohledatelnou servisní historii podle VIN, zeptáme se na stav laku, dotážeme se je-li k dispozici druhá sada pneu, vyjednáváme o ceně, prověřujeme možnost odpočtu MwSt. pro plátce DPH apod.

Ověřování dostupnosti

Smlouva o dovozu a nákup vozu

Pokud se Vám nabídka zamlouvá a přejete si nákup vozidla uskutečnit, sepíšeme smlouvu a vystavíme Vám zálohovou fakturu na nákup vozidla ve výši 10% jeho ceny. Jakmile uhradíte zálohu, roztočíme celý proces:

  • podepisujeme smlouvu se zahraničním partnerem
  • vozidlo kupujeme, hradíme fakturu
  • zároveň rezervujeme místo na kamionu a plánujeme dopravu
  • podle vytížení dopravy je vozidlo v rozpětí 10 – 30 dní na náš sklad do ČR
  • provádíme evidenční kontrolu, STK, mytí a čištění, předprodejní kontrolu a servis, registraci vozidla
  • než auto dorazí, začneme vyřizovat financování, pojištění a nabídneme Vám další služby

Když je vše nachystané, pozveme Vás k nám do Prahy.

  • konečně si auto prohlédnete a projedete
  • pohodlně se usadíte a dáte si kávu
  • my mezitím budeme ťukat do počítače a tisknout papíry k podpisu
  • nakonec Vám předáme nový vůz a popřejeme milion šťastných kilometrů.

Registrace a předání vozu

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...